O firmie

Szanowni Państwo!

Planta Sp. z o.o. to istniejąca od ponad 20 lat jedna z największych firm w Polsce kompleksowo zaopatrująca hurtownie i sklepy ogrodnicze w towary z branży ogrodniczo-rolniczej.

Produkujemy mieszanki traw, nawozy płynne i posypowe, agrowłókniny, konfekcjonujemy nasiona rolnicze, pokarmy dla zwierząt. Ponadto jesteśmy importerem narzędzi ogrodniczych, plandek ochronnych, opryskiwaczy, lamp solarnych, odzieży roboczej, mebli i akcesoriów ogrodowych, balonów winiarskich, słoików i nakrętek, sztucznych kwiatów, grilli ogrodowych, sprzętu plażowego i turystycznego. Mamy w ofercie szeroki asortyment cebul kwiatowych wiosennych i jesiennych oraz nasiona warzyw, kwiatów i ziół największych producentów polskich.

Importujemy towary z Australii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Holandii, Indonezji, Kanady, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Nowej Zelandii, Pakistanu, Słowacji, Szwecji, Tajwanu, USA, Wietnamu i Włoch.

Prowadzimy również eksport naszych towarów do następujących krajów: Czechy, Hiszpania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Ukraina, Białoruś i Wielka Brytania.

Naszą dewizą jest szybka i uprzejma obsługa klientów oraz wysoka jakość naszych towarów.

Firma Planta Sp. z o.o. jest również licencjonowanym międzynarodowym przewoźnikiem drogowym. Świadczymy usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego przewozu ładunków: samochodami ciężarowymi solo, ciągnikami z naczepami standardowymi oraz w zakresie przewozu kontenerów morskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, która pozwoli Państwu na lepsze poznanie naszej firmy.

Z poważaniem
Zarząd firmy Planta

Telefon:

+48 14 63 95 500

Fax:

+48 14 63 95 501
Do góry